İsmail Tunçbilek intihara kalkıştı

Eşinden boşanarak Ece Gürsel ile aşk yaşamaya başlayan İsmail Tunçbilek, Gürsel’den ayrıldıktan sonra intihara kalkıştı.

Aşkı uğruna eşinden boşanan ve evini terk edip, Ece Gürsel’in Cihangir’deki evine taşınan İsmail Tunçbilek, “ayrılık” acısına dayanamayarak intihar etti.

Ayakligazete.com’un haberine göre, Hüsnü Şenlendirici’nin yakın arkadaşı İsmail Tunçbilek, ünlü mankenin çıkaracağı yeni albümünün tüm sorumluluğunu üstlenmiş ve bay klarnetin eski sevgilisi Ece Gürsel ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Ece Gürsel, albümünün hazırlıkları tamamlanınca İsmail Tunçbilek’ten ayrılmak istemiş ve ikilinin “albümlük aşkı” magazin manşetlerini süslemişti. İddiaya göre, Ece Gürsel’den ayrılınca aşk acısı çeken müzisyen İsmail Tunçbilek, intihara teşebbüs etti.

Hastaneye kaldırılan müzisyenin midesi yıkandı. İsmail Tunçbilek’in müzisyen arkadaşları tarafından “Senin yüzünden!” diye suçlanarak telefon yağmuruna tutulan Ece Gürsel, soluğu hastanede aldı. Zoraki olarak sevgilisiyle barışan Ece Gürsel’in çok üzgün olduğu söyleniyor.

Paylaş