İspanya sokaklarında bol aksiyon: Knight and Day(Gece ve Gündüz)

Tom Cruise ve Cameron Diaz’ın başrollerini paylaştığı bol aksiyonlu Knight and Day(Gece ve Gündüz) filmi gösterime girdi.

Yönetmenliğini James Mangold’un üstlendiği filmde heyecan, aksiyon, komedinin yanı sıra İspanya’nın hayranlık uyandıran sokakları da oldukça dikkat çekiyor.

Sıradan bir yaşam süren genç bir kadının, tesadüfen tanıştığı gizli bir ajanla yaşadığı macerayı konu alan Knight and Day(Gece ve Gündüz) filminde tren, plaj, otoyol, uçak, arena, kısaca heryerde aksiyon sahneleri bolca kullanılmış.

İspanyol kültürü ve esintilerinin dikkat çektiği Knight and Day(Gece ve Gündüz) filminin diğer oyuncuları ise Peter Sarsgaard, Jordi Mollà, Viola Davis, Paul Dano, Falk Hentschel, Marc Blucas, Lennie Loftin, Maggie Grace, Rich Manley, Dale Dye.

En son 2001 yılında Vanilla Sky filmi için biraraya gelen Cameron Diaz ve Tom Cruise, geçtiğimiz günlerde yeni filmlerinin İspanya galasına birlikte katıldı. Galada eşi Katie Holmes’ın elini bir an bile bırakmayan Tom Cruise, böylece ayrılık dedikodularını da yalanlamış oldu.

[media id=96 width=610 height=340]

İspanya Turları

İspanya Turları yıl boyunca en iyi fiyat ve servis garantisiyle.

İspanya Turu
İspanya Turistik

İspanya uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama hizmeti.

İspanya Turistik Turları
İspanya Balayı

İspanya'da Balayı Kanarya Adaları'nda yaşanır.

İspanya Balayı
İspanya Kültür

İspanya Kültür Turları ile İspanyayı doya doya yaşayın.

İspanya Kültür Turları
Paylaş