Kanye West Kim Kardashian ile buluşmayı kabul etti

Kanye West ile Kim Kardashian evliliği çatırdıyor.

ABD başkanlığına adaylığını açıkladıktan sonra tüm gözler Kanye West ‘e çevrildi.

İlk mitinginde eşi Kim Kardashian ve kayınvalidesi Kris Jenner hakkında söyledikleriyle gündem olan Kanye West, olaydan sonra ilk kez görüntülendi.

Kim Kardashian ile buluşmayı kabul eden Kanye West otomobilde eşi ile görüştü. Çift otomobilde konuşurken, Kim Kardashian’ın gözyaşlarını tutamadığı ve konuşurken sürekli ağladığı görüldü.

Gazetecileri farkeden Kardashian, gözyaşlarını silerek yüzünü diğer tarafa çevirdi. Kanye West’in ise bir haylinsakin davrandığı farkedildi.

Kardashian’dan boşanmaya çalışmış

Kanye West, eşinin büyük çocukları North’a hamile olduğu anlaşılınca kürtaj yaptırmayı düşündüklerini, hatta o dönem Kardashian’dan boşanmak istediğini de itiraf ederek herkesi şaşkına çevirdi.

West, boşanmak isteme sebebi olarak da eşi ve rapçi Meek Mill’in bir otelde buluşmasını gerekçe göstermişti. Ancak ikilinin Kasım 2018’de Los Angeles’ta Ceza Adalet Reformu Zirvesi’nde konuşmak için bir araya geldiği öğrenilmişti.

Kim Kardashian: Kimse bu konu hakkında konuşmasın

Kim Kardashian ise eşinin açıklamalarının ardından,  sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Kardashian, eşinin ruh sağlığından endişe ettiğini, onun bipolar hastası olduğunu, artık kimsenin bu konu hakkında konuşmamasını istedi.

Paylaş