Katy Perry’den anlamlı ziyaret

Ünlü şarkıcı Katy Perry, UNICEF ile birlikte Madagaskar’a gitti.

Madagaskar’da bulunan kimsesiz çocukların ve yoksul ailelerin sıkıntılarını tüm dünyaya duyurmak isteyen şarkıcı bir çok fotoğraf yayınladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan ünlü şarkıcı şunlaı söyledi:

“Bir haftadan az bir süre kaldım ve bu sırada insanların sağlık konusunda ne kadar zor bir durumda yaşadıklarını gözlerim açık bir şekilde izledim. Tecavüzün ve insan haklarının eksikliği çok ciddi bir boyutta ve UNICEF yardım sağlamak için uğraşıyor. UNICEF bana bu ziyareti sağladığı ve yaptıkları işin ne kadar önemli olduğunu, çocukların hayatlarını nasıl değiştirdiklerini görme ve farkında olma fırsatı verdikleri için minnettarım.Çocukları kurtarmak için UNICEF’i destekleyin!”

Katy Perry’nin Madagascar ziyaretinden birkaç kare

Ülkenin başkenti Antananarivo’da başlayan yolculuğunda Katy, burada terk edilmiş çocuklar ve genç annnelerin korunması için bir merkezi ziyaret etti.

Sahavola isimli okulda 3 ile 6 yaşındaki çocuklarla vakit geçiren Perry, erken yaşlarda sağlık ve hijyen faliyetlerine teşvik etmek için çocuklarla ellerini yıkadı.

Anaokulu ve ilkokulu ziyaret eden Katy Perry, burada da eğitimin önemini hatırlatmak için UNICEF merkezini ziyarette bulundu.

Paylaş