Kavak Yelleri Efe ‘nin öldüğü sahne herkesi ağlatacak

Kavak Yelleri Efe ‘nin öldüğü sahne herkesi ağlatacak

Kavak Yelleri Efe ‘nin ölümü herkesi derinden üzüyor. Efe girdiği ameliyattan sağ çıkamıyor.

Amansız bir hastalığa yakalanan Efe, tüm sevdiklerini gözyaşına boğuyor. Kavak Yelleri Efe ‘nin öldüğü sahne başta Aslı olmak üzere herkese büyük acı yaşatırken, ekran başındaki izleyiciler de derinden etkilenecek.

Kavak Yelleri bölüm özeti:

Aslı, Efe’nin hastalığı için bir kurtuluş yolu olduğunu fark eder. Umutlar yeşerir. Ancak ameliyat çok tehlikelidir. Efe’nin masadan kalkamama ihtimali vardır. Aslı ve diğerleri bir umuda tutunurlar, para toplamak için neleri varsa gözden çıkarırlar. Bu sefer de doktor bulunamaz. Öte yandan Efe de ameliyata girmeyi reddeder.

Deniz, para ihtiyacı yüzünden Özge’yle çekim yapmayı kabul eder. Özge’nin çekimden haberi bile yoktur. Bu işte yer alacaktır ama Deniz’e bir şart koşar. Bu şart Mine’yi de ilgilendirmektedir. Deniz ile Özge yoksa eski günlerine mi dönecekler?

Aslı ve diğerleri, Efe’nin ameliyatı için bir doktor bulurlar. Doktorun istediği parayı tamamlamak için Şükran tehlikeli bir anlaşma yapar. Bununla birlikte Efe’nin hastalığı daha da ilerler. Bir an önce ameliyata alınması gerekmektedir. Nefesler tutuluyor. Yoksa bu bir ayrılık mı demek?

[media id=176 width=610 height=340]

Paylaş

Yorumlar