Kelly Osborne ve Matthew Mosshart’ın romantik Karayipler tatili

Kelly Osborne iki yıldır birlikte olduğu Matthew Mosshart ile birlikte gittikleri Karayipler’in ünlü adası Anguilla’da nişanlandı.

Ünlü model Kate Moss ve Jamie Hince’in 2011 yılındaki düğünlerinde tanışan Matthew Mosshart ile Osborne ailesinden Kelly Osborne Karayip Adaları’ndan Anguilla’da yaptıkları seyahatlerinde nişanlandılar. Mosshart, Osborne için “Tanıştıktan kısa bir süre sonra onun evlenmem gereken insan olduğunu hissettim. Daha önce hiçbir insana kendimi bu kadar yakın hissetmemiştim. Arkadaşlarımız özgürlüğüne düşkün yapılarımız olduğunu söylüyor ancak her zaman birlikte zaman geçirmek istiyoruz.” diye konuşuyor.

Osborne da Mosshart’ın kendisi için New York’tan Los Angeles’a taşınarak ilişkileri adına büyük bir özveride bulunduğunu ve kimsenin onun için daha önce böyle bir fedakarlık yapmadığını belirtiyor. “Uzun ilişkilerin yürümesi çok güç oluyor. Bir yıl birlikte olduktan sonra artık aynı şehirlerde olmak istiyorduk.” diyen Osborne ve nişanlısı Mosshart Karayipler’deki Anguilla’da çok keyifli bir tatil geçirdiklerini sevenleriyle paylaştılar.

 

 

Paylaş