Koyu Kırmızı dizisi bitiyor

Özgü Namal ile Ozan Güven’in başrollerini paylaştığı Koyu Kırmızı dizisi bitiyor. Koyu Kırmızı dizisi takipçileri bir hayli üzgün.

Koyu Kırmızı’nın yeterli reyting alamaması iddia edilerek, dizinin 13. bölümde yayından kaldırılacağı açıklandı.

Özgü Namal’ın 13. Bölümde yayından kaldırılacak olan dizisi Koyu Kırmızı’nın devam etmesi için para almadan oynamayı teklif etmesi magazin gündeminde yer buldu. Şirketin patronu Erol Avcı, olayı şöyle açıkladı;

“1 Mayıs’a kadar reyting ölçübüSBT tarafından gerçekleştiriliyor. Koyu Kırmızı bu ölçümleme sisteminde beklenen reytingi almaması nedeniyle yayıncının ve yapımcının ortak kararı ile 13. bölümde sona erecektir.

Bitirme kararı alınmasından sonra başta Ozan Güven ve Özgü Namal olmak üzere tüm oyuncu ekibi izleyiciden gelen sezon dizinin devam etmesi yönünde yoğun baskı nedeniyle “Şayet bitirilme nedeni ekonomik ise sezon sonuna kadar bölüm ücretlerini almamaya hazır olduklarını bildirdiler. Hiç bir oyuncumuz dizimiz sürsün endişesiyle gelmediler. Tüm oyuncu arkadaşlarım kariyerlerinde iyi bir yerdedir ve böyle dertleri yoktur. Ben de kendilerine maalesef planlama dizinin sonlanması üzerinde yapılması nedeniyle yayıncının kararını değiştirmesinin mümkün olmadığını ve 13. bölümde bitireceğimizi ilettim.”

Paylaş