Lady Gaga Yunanistan için hazır!

Şarkıları, sahne şovları ve kostümleri ile konserlerinde binlerce kişiyi ağırlayan Lady Gaga, Yunanistan yolcusu…

Çılgın sahne şovları, ilginç kostümler ve birbirinden güzel şarkılar. Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga’nın artRave: The ARTPOP Ball Tour’da yeni konser tarihi ve adresi belli oldu.

Tüm dünyanın gözü Yunanistan’a çevrildi. Gece hayatının Avrupa’daki en hareketli şehri Atina, bir dünya yıldızının ağırlamaya hazırlanıyor. Lady Gaga, Yunan eğlencelerine eğlence katmaya geliyor.

Lady Gaga , 19 Eylül tarihinde Yunanistan’ın başkenti Atina’da 85 bin kişi kapasiteli Olimpiyat Stadı’nda muhteşem bir konser verecek. 2004 Olimpiyat Oyunları’na da ev sahipliği yapan bu stadyumda şimdiye kadar sadece 22 kişi konser verebildi. Daha önce Tracy Chapman, Shakira ve Madonna gibi isimleri ağırlayan Atina Olimpiyat Stadı’nın Lady Gaga konserinde tamamen dolması bekleniyor.

Gaga’nın konseri, basın tarafından şimdiye kadar Yunanistan’da verilecek en iyi konser olarak adlandırılıyor.

Konser için Yunanistan’a ülke dışından binlerce kişinin gelmesi bekleniyor. Sihirli şehir Atina, tarihi, tanrıları ve insanlar tarafından tapılan muhteşem hatıraları barındıran bir kent. Lüks mağazalar, küçük şirin dükkanlar, süslü restoranlar ve geleneksel tavernalar, konser saatine kadar vakit geçirmek için bire bir…

YUNANİSTAN TURLARI İÇİN TIKLAYIN

Paylaş

Yorumlar