London Fashion Week’te bir ilk!

Başarılı tasarımcı Zeynep Kartal’ın Şubat ayında London Fashion Week’teki defilesinde model Gizem Barlak da yer alacak. Böylece ilk kez bir Türk model London Fashion Week’te podyuma çıkmış olacak.

Önemli defilelerde boy gösteren Gizem Barlak, London Fashion Week’te yer alacağı için heyecanlı olduğunu belirterek, ‘’Medyadoktoru Yapım, Organizasyon ve Menajerlik firması ile 2016 sonuna kadar sözleşme imzaladım. Uluslararası alanlarda önemli isimlerle çalışan Zeynep Kartal’ın defilesinde de yer alarak Türk modellerinin de yurt dışında önemli projelerde olacağını göstermiş olacağım” dedi.

2015 yılında sinema filmi, televizyon projeleri ve uluslararası organizasyonlara imza atacaklarını belirten firma yapımcısı Savaş Uğurlu,”Ülkemizde yapılan organizasyonlar da dünyanın en önemli modelleri tercih edilirken, yurt dışında yapılan organizasyonlarda Türk modelleri akla gelmiyor. Biz bu düşünceyi Gizem Barlak’ı London Fashion Week’e göndererek bu düşünceyi ortadan kaldıracağız. Diğer modellerde Gizem Barlak gibi yurt dışı girişimlerinde bulunarak cesaretli olmalılar” ifadelerini kullandı.

İngiltere’nin başkenti Londra düzenlenecek etkinlik,  bu yıl 20-24 şubat tarihlerinde…

Paylaş