Gündem

Mahmutyazıcıoğlu’nun katil zanlısı Seccad Yeşil yakalanması sonrası Ece Erken’den ilk paylaşım

Bakırköy’deki sahibi olduğu restoranda 7 kurşunla öldürülen Ece Erken’in eşi ve Beşiktaş’ın eski yöneticisi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun katil zanlısı Seccad Yeşil yakalandı.

Seccad Yeşil’in yakalanmasının ardından Ece Erken, sosyal medya hesabından Bakan Soylu ve emniyet görevlilerine teşekkür etti.

Ünlü sunucu Ece Erken’in eski eşi ve Beşiktaş’ın eski yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, kendi restoranında uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybetti. Günlerce gündemden düşmeyen korkunç cinayetin ardından aralarında Kadir Yasak ve Ali Yasak’ın da bulunduğu 8 kişi tutuklanarak cezaevine gönderilirken baş şüphelilerden Seccad Yeşil de nihayet yakalandı.

Zanlı Seccad Yeşil Bursa’da yakalandı

İncelenen güvenlik kamerası görüntülerinde cinayet esnasında olay yerinde olduğu tespit edilen firari Seccad Yeşil’i arama çalışmaları günlerdir devam ederken Bursa’da yakalanan zanlı, polis ekipleri tarafından yüksek güvenlik önlemleri eşliğinde İstanbul’a sevk edildi. Yeşil’in yakalanmasının ardından Ece Erken’den teşekkür paylaşımı ise gecikmedi.

“BAKAN SOYLU VE ORGANİZE ŞUBEYE MİNNETTARIM”
Her yerde aranan Seccad Yeşil bugün Bursa’da yakalandı. Seccad Yeşil’in İstanbul’a götürüldüğü açıklandı. Günlerdir eşini kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan ünlü sunucu Ece Erken ise Yeşil’in yakalandığını öğrenince sosyal medyadan paylaşım yaptı. Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümüyle yıkılan Ece Erken, teşekkür mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Allah’ıma şükürler olsun, İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu beyefendiye ve tüm organize şube ekibine minnettarım. Allah hepinizden razı olsun. Müebbet yediklerini Allah’ım görmemi nasip etsin.”

Paylaş