Maldivlerde balayı tatili

Galatasaray Spor Kulubü Yönetim Kurulu Üyesi Ali Haşhaş’ın oğlu Kerem Haşhaş ve Pelin Uyar Four Seasons Otel’de görkemli bir düğün ile dünya evine girdi.

Kerem Haşhaş ve Pelin Uyar’ın nikah törenine iş, sanat, siyaset ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinden 650 davetli katıldı.

Gelin ve damat, salona konukların arasından çiçeklerle süslenmiş olan yoldan yürüyerek girdiler. Ardından alkışlar arasında da nikah masasına ulaştılar. Nikahı, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıyarken, genç çiftin nikah şahitliğini Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, Yasemin Uyar, Merve Haşhaş ve Uğur Özkeserli üstlendi.

Nikah töreninin ardından gelin ve damat davete katılan misafirlerle tek tek ilgilendi, sohbet etti. Salih Saka’nın muhteşem performansıyla eğlenen konuklar unutulmaz saatler yaşadı.

Pelin Uyar ve Keren Haşhaş çifti balayı için ertesi gün Maldivler’e gitti.

Maldivler son yıllarda balayı çiftlerinin en çok tercih ettikleri yerlerden. Romantizm yaşamak ve başbaşa sadece deniz,kum,güneş tatili yapmak isteyen çiftler Maldivleri tercih ediyor. Geçtiğimiz aylarda  Tuğba Özay, Hadise, ArdaTuran, Sinem Kobal gibi ünlüler de tatil için Maldivler’i tercih etmişti.

MALDİVLER HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 22)

Paylaş