Tokat olayı Maraz Ali’ye pahallıya patladı

Adanalı dizisindeki baskın karakteri Maraz Ali ile hayran kitlesini genişleten Mehmet Akif Alakurt mahkemelik oldu.

‘Sıla’ ve ardından ‘Adanalı dizisi’  ile adını duyuran manken oyuncu Mehmet Akif Alakurt dizi setinde kostüm sorumlusu Özlem Çakır’ı ittiği ve genç bayana tokat attığı gerekçesiyle yargılandığı davada 3 bin 500 TL para cezasına çarptırıldı.

Bakırköy 3. Sulh Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya, müşteki Özlem Çakır ve avukatı ile sanık Mehmet Akif Alakurt’un avukatı katıldı.

Duruşmada tanık olarak dinlenen Fatih Şimşek, olayın gerçekleştiği dizi setinde kuaför olarak çalıştığını, olay anında Mehmet Akif Alakurt’un Özlem Çakır’ın yanına gelerek “Bu gömlek ütüsüz” dediğini söyledi.

Fatih Şimşek, Alakurt’un daha sonra 2 parmağını Çakır’ın kafasına hafifçe dokundurarak, “Bunu yapacaksın, kafana sok” dediğini, bunun üzerine Çakır’ın Alakurt’un yüzüne 2 tokat attığını ve birbirlerine girdiklerini anlattı.

Özlem Çakır ise, tanık Şimşek’in ifadesini kabul etmediğini belirterek, sanığın cezalandırılmasını istediğini söyledi.

Mahkeme kararınca, Mehmet Akif Alakurt 3 bin 500 TL adli para cezasına çarptırdı.

Paylaş

Yorumlar

  • ben m.akifi oylandırıyorum bence öyle bir şey yapmaz hem attıysada
    ne olucakki neden para cezası verdilerki 2yokatın nesi var ki???

  • maraz ali bir yandan hakklı bir yandan değil ama özlem çakır maraz aliyi çok kızdırmış bende olsam bende tokat attardım ama özlem çakır maraz aliyi mahkemeye vermesi gerekmiyordu sanki yaptığı iyi birşey zannettenmesin bide haberlerde yayınlamışlar maraz aliyi küçük düşürmek için hepsi