MasterChef Güzide, çok konuşulan villasını sattı

MasterChef yarışmacılarından Güzide Mertcan, çok konuşulan villasını sattı.

Güzide’nin lüks evi sosyal medyada gündem olmuştu. 7 milyon TL değerindeki lüks villasını satan ünlü yarışmacı, merak edilenleri kendi YouTube hesabında anlattı.

İşte Güzide Mertcan’ın açıklamaları;

Evi sattık. Madem çok merak ediliyor size ayrı bir video çekeceğim. Görün bakalım neymiş bu 7 milyonluk ev!

‘Keşke satmasaydım’ demeyeceğim, biz bu evde 4 – 4.5 yıldır oturuyoruz tapusunu aldığımız ilk günden beri satmaya çalışıyoruz. Belli sebeplerden dolayı satmak istiyorduk ve sattık. Uzun zamandır beklediğimiz bir şey olduğu için ‘keşke’ demeyeceğim.

Ben 10 yıllık evliliğim boyunca 6 kez ev taşıdım. Farklı farklı semtlerde, farklı evlerde yaşadım. Bu yüzden ev ile aramda çok bağ olmuyor.

Dükkanımın üstünde kiralık bir daire bulduk, 3+1 bir süre orada oturacağız. En kısa zamanda oraya tanışmayı düşünüyoruz.

Evi mobilyalarımızla satmadık. Kiraya geçeceğimiz için yeni eve mobilyaların hepsini götüremiyoruz. ‘En sade şekilde nasıl yaşarız’ diye birtakım eşyaları elden çıkarıyoruz. Kendimize daha küçük yaşayabileceğimiz bir ortam hazırlıyoruz.

Mertcan Ailesi’nin sattığı villa 1000 metrekare evin inşa alanı ise 650 metrekare… 10 odası bulunan evin yan tarafında bir helikopter pisti bulunuyor. 7 milyon TL’lik lutra lüks villanın aylık aidatı ise 3 bin 500 TL.

Paylaş