Mehmet Erdem yaz turnesine devam ediyor

Geçtiğimiz yılın son günlerinde yayımladığı ikinci solo albümü “Hiç Konuşmadan” ile haftalarca zirvede kalan Mehmet Erdem, yaz konserleriyle Türkiye’yi dolaşmaya devam ediyor.

Kendine has vokali ve sevilen şarkılara getirdiği özgün yorumuyla milyonların beğenisini kazanan Mehmet Erdem peşpeşe vereceği PowerTürk sponsorluğundaki konserleriyle sahnede olacak.

Bayramın ikinci günü, 29 Temmuz Salı akşamı Çeşme Hayal Kahvesi’nde sevenleriyle buluşacak olan sanatçı, 30 Temmuz Çarşamba akşamı ise Marmaris’teki hayranlarıyla Budha Bar sahnesinde bir araya gelecek. Konserlerinde “Hiç Konuşmadan” şarkılarının yanı sıra ilk albümünden sevilen eserlerini de seslendirecek olan olan Mehmet Erdem, 31 Temmuz Perşembe akşamı Bodrum’da Mandalin sahnesinde olacak.

Ağustos ayına da konserle başlayacak olan sanatçı, 1 Ağustos Cuma akşamı Kuşadası Hayal Kahvesi sahnesinde en sevilen şarkılarını kendisini izlemeye gelenlerle birlikte seslendirecek. Yaz konserlerine son hız devam eden Mehmet Erdem’in 3 Ağustos Pazar akşamı durağı ise Dikili Baby Beach olacak.

Mehmet Erdem’in önümüzdeki yaz konserlerinin takvimi şöyle;

29 Temmuz – Çeşme Hayal Kahvesi
30 Temmuz – Marmaris Budha Bar
31 Temmuz – Bodrum Mandalin
1 Ağustos – Kuşadası Hayal Kahvesi
3 Ağustos – Dikili Baby Beach

Paylaş