Meral Kaplan: Sevişme sahneleri bana ters

Fotomodellik, oyunculuk ve sunuculuk yapan Meral Kaplan dizi ve filmlerdeki sevişme sahnelerinin kendisini çok rahatsız ettiğini açıkladı.

Sevişme ve iç çamaşırlı sahnelerde rol alması için bir çok teklifi geri çevirdiğini söyleyen Meral Kaplan ileride yapımcı olmak istediğini de belirtti.

Meral Kaplan yeni dönem Türk sineması için şöyle konuştu: “Yeni çekilen film ve diziler geçmişte bir dönem Yeşilçam’da furya haline gelen porno filmlerini andırır oldu. Bugüne kadar birçok dizide rol aldım.

Ben sevişme sahneleri olmadan da sinema filmi ve dizilerin başarılı olacağına inanıyorum. Hülya Koçyiğit, Türkan Şoray, Belgin Doruk ve Filiz Akın gibi isimler de birçok sinema filminde rol aldı ama ne sevişti, ne de öpüştü. Onlar sevişme sahneleri olmadan da başarılı olunabileceğinin en güzel kanıtı oldular.”

1 buçuk yıldır işadamı Erhan Kanioğlu ile nişanlı olan Meral Kaplan sözlerine şöyle devam etti: “Bazı arkadaşlar çok cüretkar şekilde sevişme sahnelerinde rol alıyor ama bu sahneler 20 yıl sonra bu kişilerin karşısına çıkacak ve o kişi evlendiği zaman o sahnelerinden utanacak.”

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 23) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 24)

Paylaş