Merve Boluğur evlilik hazırlıklarına başladı

Merve Boluğur iki yıldır birlikte olduğu sevgilisi Burak Mursaloğlu ile evlilik hazırlıkları yapmaya başladı.

24 yaşındaki güzel oyuncunun evlilik planları yaptığı sevgilisi Burak Mursaloğlu’yla tanışma hikâyesi dizi senaryolarını aratmıyor.

Şimdilerde Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Zeynep karakteri ile çok konuşulan Merve Boluğur sevgilisi ile 2009’da rol aldığı Kül ve Ateş dizisin setinde tanıştı.

Boluğur’un sevgilisinin 2009’da rol aldığı Kül ve Ateş dizisinde set olarak kullanılan Hatay’daki konağın gerçek sahibinin oğlu olduğu öğrenildi.

HT magazinde yer alan habere göre; Kül ve Ateş’in çekimleri sırasında tanışan çiftin ilişkileri evlilik yoluna girdi. İkilinin aileleri geçtiğimiz haftalarda bir araya geldi ve 2012’nin ilk aylarında nişan yapma kararı aldı. Yakın dostlarına çok mutlu olduğunu belirten Boluğur, evlilik için henüz bir tarih belirlemediklerini söylüyor.

Paylaş

Yorumlar

  • allahtanki bu haber yalanmış,mervemizin arkadaşı söylemiş,inanmayın bu habere,uydurma demiş.içimize serin sular selpildi.mervemiz kala kala bu yaban arısına kalmadı.o daha iyilerine mesela burak özçivite layık.burakta mervemizi bırakmaz zaten.en büyük aşk ayçet.