Muhteşem Yüzyıl ‘da Sultan Süleyman ve Hürrem ‘e neler oluyor?

Muhteşem Yüzyıl ‘da Sultan Süleyman ve Hürrem ‘e neler oluyor?

Muhteşem Yüzyıl dizisinde bu hafta yine heyecan dorukta. Muhteşem Yüzyıl ‘da Sultan Süleyman ve Hürrem ‘in arasına bir kadın mı giriyor?

Muhteşem Yüzyıl dizisinde bu hafta, hamileliği iyice ilerleyen Hürrem özel odaya alınıyor. Hatice Sultan ile arkadaşlığını ilerleten Hürrem, Hatice Sultan ‘ın Hasodabaşı İbrahim ‘e olan hislerini farkediyor.

Hürrem Sultan İbrahim ‘e, öğrendiklerini Sultan Süleyman ‘ın kulağına gitmesiyle ilgili imalarda bulunuyor. Tehdit edilmesi ile bir hayli sinirlenen İbrahim, Hürrem ‘den kurtulma planları yapmaya başlıyor ve ilk iş olarak Sultan Süleyma ‘a halvet hazırlama girişimlerinde bulunuyor.

En yakın arkadaşı Maria ‘nın müslüman olduğunu ve altın yoldan geçerek Sultan Süleyman ‘ın yanına gittiğini öğrenen Hürrem Sultan çılgına dönüyor.

Muhteşem Yüzyıl ‘da Sultan Süleyman ve Hürrem ‘in arasına Maria mı giriyor ? Hasodabaşı İbrahim ‘in planları işe yarayacak mı? Hürrem halvet olayının intikamını nasıl alacak? İşte Muhteşem Yüzyıl ‘da bu hafta yaşanacaklar:

[media id=141 width=610 height=340]

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 16) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 15)
Paylaş

Yorumlar

  • ilk bölumleri çok aykırıydı ama sonra güzel olmaya basladı.tarıhımızı böylece daha yakından öğrenmiş oluyoruz

  • bncede ya ne var maria da inşallah onu beğenmez de geri gönderir aralarında da bişi olmaz ama bn şunu merak ediom hürrem bunu öğrenince nolcak

  • filimde kullarım diye benzetme olmazsa film dahada güzel olur daha ilgi toplar.......?