Muhteşem Yüzyıl’dan 50. bölüm partisi

Muhteşem Yüzyıl dizisinin 50. bölümü parti ile kutlandı.

Önceki akşam Anjelique’te düzenlenen partiye bir çok ünlü isim katıldı. Geceye oyuncular Halit Ergenç ve eşi Bergüzar Korel, Burak Özçivit, Meryem Uzerli, Engin Günaydın, Mehmet Günsür, Nur Fettahoğlu, Filiz Ahmet, Okan Yalabık, Melisa Sözen’in yanı sıra Doğuş Yayın Grubu Genel Müdürü Cem Aydın, Cansu Dere, Necati Şaşmaz, Hande Subaşı gibi ünlü isimler katıldı.

Parti, gece saat 03.30’a kadar sürdü.

Ceylan Çapa ile aşk yaşayan Burak Özçivit, gecede yalnızdı. Genç oyuncu, sevgilisini soran muhabirlere “Bu bir iş yemeği, kendisi ondan yok” yanıtını verdi. Nur Fettahoğlu’yla ayrıldıkları konuşulan Necati Şaşmaz da partideydi. Görüntülenmek istemeyen Necati Şaşmaz, mekâna deniz yoluyla geldi. Kısa bir süre sonra da sevgilisiyle beraber yine deniz yoluyla ayrıldı.

Mekândan en son ayrılan, Bergüzar Korel-Halit Ergenç çifti oldu. Güzel bir gece geçirdiklerini söyleyen Ergenç, Kanuni Sultan Süleyman rolü için uzattığı sakallarına alıştığını söyledi: “İnsanlar hâlâ alışamadı sakallarıma ama ben alıştım, artık tuhaf gelmiyor.” Dizide Hürrem’i canlandıran Meryem Uzerli de “50’nci bölümü kutladığımıza inanamıyorum. Neredeyse haftada bir sinema filmi çekiyoruz, çünkü Türkiye’de diziler çok uzun. Yoğun bir tempoyla çalışıyoruz” dedi.

Paylaş