Murat Dalkılıç ‘mali krizde’ haberlerine cevap verdi

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç mali sıkıntı içinde olduğu, bu nedenle sevgilisi Hande Erçel’den maddi yardım aldığı iddialarına cevap verdi.

Murat Dalkılıç’ın aylık 30 bin liralık ev kirasının yarısını sevgilisi Hande Erçel’in ödediği de iddialar arasındaydı.

Ünlü şarkıcı iddialara ateş püskürdü. Dalkılıç, öyle bir durumun yaşanmadığı yaşansa bile bundan kimsenin haberinin olmasının mümkün olmadığını söyledi.

İşte Murat Dalkılıç’ın açıklaması:

“Arkadaşlar şükürler olsun ki iflas etmedim. Kaldı ki doğru bile olsa insanların hayat arkadaşları birbirlerine destek olabilir. Bu çok doğal. Hande de böyle bir durum yaşasaydım elinden geleni yapardı.

Diyelim ki böyle bir şey oldu bunu masa başından öğrenme ihtimaliniz sıfır. Beni çıldırtmak mı istiyorsunuz? Bunu bilme ihtimaliniz sıfır. Gündemin böyle ağır olduğu dönemlerde ne kadar çirkin Allah akıl fikir versin. Oturduğunuz yerden bizi haber yapıp para kazanıyorsunuz ya o devirler kapandı. Bu kadar sene bu kadar maruz kaldığımız şeyler artık yetti. Siz atın tutun diye hayaller kurmuyoruz kendinize gelin!”

Dalkılıç ayrıca başrolünde rol aldığı filmden dolayı battığı yönündeki iddialara da “Film şu anda Netflix’de oynuyor haberi yapan arkadaş zahmet edip baksaydı filmin yapımcısının ben olmadığını görürdü” yanıtını verdi.

Paylaş