Mykonos tutkunu ünlüler

Yunanistan’ın en gözde, en çok rağbet edilen ve en pahalı adası Mykonos,sınırsız eğlenceleri ile bu yaz da ünlülerin ilk durağı.

Dünya’nın en marjinal adası olarak bilinen Mykonos; denizi, eğlencesi, barları, sokakları, bembeyaz badanalı evleri, bengovilleri ile her yıl turist akınına uğruyor.

Sosyete ve sanat camiası Mykonos’ta

Mykonos’u tercih eden dünyaca ünlü isimlerin başında kuşkusuz Paris Hilton geliyor. Eğlenceye düşkünlüğü ile bilinen Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, Mykonos’u her yıl ziyaret eden ünlülerin başında yer alıyor. Diğer Mykonos tutkunu ünlüler ise şöyle: Valentino, Jean Paul Gaultier, Dolce& Gabbana, Elizabeth Hurley, Mel Gibson, Sharon Stone, Ali Karacan, Ceyla Aysal, Eda Taşpınar, Helin Avşar, Volkan Demirel, Selçuk Şahin, Teoman, Demet Akalın.

Mykonos’taki en büyük yerleşim yeri olan Hora’da dünyaca ünlü markaların dükkanlarını bulabilirsiniz. Adanın en ünlü plajı olan Super Paradise eğlence tutkunlarının ilk tercihlerinden. Genellikle sosyetenin tercih ettiği diğer ünlü plaj da Namos plajı.

Mykonos’un diğer ünlü plajları ise; Psarou, Ornos, Paranga, Elia, Malalianos ve Tourlos.

Her yıl Dünya’nın her yerinden birçok turiste ev sahipliği yapan Mykonos Adası’nda Santa Marina, Sainth John ve Semeli 5 yıldızlı lüx otellerin başında geliyor. Eğlence adasının dört yıldızlı otellerinden bazıları ise Palladium Belvedere, Leto, Theoxenia, Neos Petinos.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 25)
Paylaş