Sidney ‘in kızgın kumlarından serin sularına

 

Naomi Watts Sidney ‘de ailesiyle keyif yapıyor

Avustralyalı güzel oyuncu Naomi Watts Sidney’de sıcak havanın tadını çıkarıyor. Avustralyalı bir çok aile için Noel tatili demek Sidney ‘in müthiş havasının tadını plajlarda çıkarmak demektir.

Naomi Watts ve ailesi de bu geleneği bozmayarak Sidney ‘in en meşhur plajı Bondi Beach ‘e gittiler. Eşi Liev Schreiber ve çocukları Sasha ve Sammy ile beraber Avustralyalı yerlilerin arasında güneşlenen Watts, samimi tavırlarıyla dikkat çekti.

Noel tatillerini geçirmek için soluğu Sidney ‘de alan Naomi Watts Liev Schreiber çifti ve çocukları, Avustralya geleneklerine uymayı da ihmal etmediler.

Avustralyalı olan güzel oyuncu Naomi Watts, Sidney ‘in en meşhur sörf plajlarından biri olan Bondi Beach ‘te çocuklarına sörf yaptırmaktan da geri kalmadı. Ünlü çift, sörf sporunun çok yaygın olduğu ve plajlarının bir çoğunun sörfe elverişli olan Avustralya ‘da sıcak hava ve okyanusun yüksek dalgalarının tadını çıkartıyor.

Geçtiğimiz aylarda vizyonda olan Lady Diana filmindeki performansı çok beğeni toplana Watts filmlerinin yorucu geçen çekimlerinin stresini Sidney ‘in plajlarında atıyor. Kendisi gibi yoğun şekilde çalışan aktör eşi Liev Schreiber ‘de çocuklarıyla beraber Avustralya ‘nın güzel havasını değerlendiriyor.

Yeni yıla kutlamalarıyla meşhur olan Sidney ‘de girecek olan çift, yapılacak havai fişek gösterilerini ailece izleyecekler.

Paylaş