Nilüfer ‘e geçmiş olsun dilekleri yağdı

Ünlü sanatçı Nilüfer, meme kanseri olduğunu açıkladığından beri, ünlü sanatçının hayranları başta olmak üzere tüm sanatçı dostları bir hayli üzgün.

Sosyal paylaşım sitelerinden Nilüfer ‘e destek ve geçmiş olsun mesajları yağdı. Hastalığını kısa zamanda atlatacağına inanan ve güçlü duruşuyla sevenlerini mutlu eden Nilüfer ‘e sanat camiasından dostaları geçmiş olsun mesajları yayınladı.

İşte bazı mesajlar;

Yeşim Salkım: Sevgili Nilüfer sen güçlü ve sağlam iradenle bunu atlatacak ve daha bize çok güzel şarkılar söyleyeceksin. Allah seni kızına bağışlasın.

Hande Yener: Nilüfer,dilerim ki bu illet hastalığı atlatacaktır. Enerjisi,gücü ve bu kadar çok seveni, ona en güzel ilaç olacaktır..Geçmiş olsun Nilüfer.

Ceyda Düvenci: Vahide Gördüm ve Nilüfer hem güçlü hem güzel. Tüm dualar şifa adına onlara gitsin ve sağlıklarına en yakın zamanda kavuşsunlar..

Bengü: Hiç birşey olmaz; Nilüfer ‘e hiç birsey olmaz..Büyütmeyin abartmayin…Geçer gider!!

Fettah Can: Nilüfer’e Allah’tan acil şifalar dilerim.

Reyhan Karaca: Sevgili Nilufer ‘e acil şifalar diliyorum.Erken teşhis hayat kurtarır!Meme kanseri de bunlardan biri! Hanımlar 7/70 dikkatli olalım olduralım.

Derya Büyükuncu: Nilüfer’e geçmiş olsun. İnşallah bu hastalığı atlatıp tekrardan sağlığına kavuşur.

Meyra: Üzücü haberi okudum. Nilufer’i çok severim ve cocuklugumdan beri buyuk hayranıyım. En kisa sürede iyileşmesini diliyorum.. Acil şifalar!!

Armağan Çağlayan: Nilüfer’e çok üzüldüm. Umarım bir an önce sağlığına kavuşur.

Ebru Yaşar: Meme kanseri teşhisi koyulan Vahide Gördüm ve Nilüfer’e acil şifa diliyorum .Allah yardım etsin diliyorum.

Paylaş

Yorumlar