Issız adamın restaurantı Zazie gözde mekanlar arasında yer alıyor

Issız Adam filmi ile adından sıkça söz ettiren Cemal Hünal’ın ortak olduğu Zazie restaurant açıldığı günden itibaren ününe ün katarak İstanbul’un gözde mekanlarından biri oldu.

Nişantaşı ve Bağdat caddesinde şubeleri olan Zazie harika pizzaları başta olmak üzere seçkin menüsüyle dikkat çekiyor. Ünlülerin ilk durakları arasında yer almaya başlayan Zazie Restaurant’ta yazın olmazsa olmazlarından salataların da birçok seçenekleri bulunabiliyor.

Zazie restaurantın hem göz hem de damak zevkine hitap eden  iddialı menüsü ve titizlikle dizayn edilmiş  bir dekorasyonu var.

Ayrıca yaz bitmeden, Zazie’nin yaza özel menüsünde yer alan Karpuzlu Pizza’yı mutlaka tatmanızı öneririz.

Zazie Restaurant arkadaş toplantıları, partiler için  geniş ve ferah bahçesinde keyifli bir haftasonu kaçamağı yapmaya uygun bir mekan. Issız adam filminde başarılı performansı ile göz dolduran Cemal Hünal, açtığı Zazie Restaurant ile yemek sektöründe de gayet başarılı olduğunu göstermiş oldu.

İstanbul’un en iyisi olmaya aday harika pizzaları ve İtalyan mutfağı ile ön plana çıkan Zazie geçen sene Time Out’un en iyi restaurant ödülünü almıştı.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 36) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 35)

Paylaş