Onur Şan’dan Seda Sayan’a aşk ilanı

Seda Sayan ile Onur Şan, aniden aldıkları boşanma kararı ile herkesi şok etmişti.

Sessiz sedasız boşanan çift ile ilgili bir çok dedikodu yayıldı. Özellikle, Onur Şan’ın eşini aldattığı yönünde çıkan haberler gündeme bomba gibi düştü.

2 yıllık evliliklerinin bitmesine çok üzüldüğünü belirten Onur Şan ilk kez Vatan Gazetesine konuyla ilgili açıklamalar yaptı.

* Evlilik bitince sevgi de aynı şekilde hemen bitmiyor. Ben Seda’yı hala çok seviyorum. Aklıma gelince gözlerim doluyor, çok üzülüyorum. Yaşadığımız güzel anıları hatırlayınca duygulanıyorum. Seda ile 2 yıl evli kaldık ama çok dolu bir 2 yıl geçirdik. Unutmak kolay değil. Özellikle evden ayrıldığım ilk gün çok zor geçti, Allah’la baş başa kalıp gücümü ondan aldım ve o anki duygularımı anlatan bir şiir yazdım.

* Evliliğimizin ihanetin bitirdiği iddia edildi. Sözde bu ihaneti de evde çalışan kadın duymuş, Seda’ya haber vermiş. 2 yıl boyunca ne Seda ne de ben birbirimize yüz kızartıcı bir olay yaşatmadık.

* İnsanlar ünlü kişilerin boşanmaları sonrası çeşitli skandallar, sansasyonel olaylar bekliyor. Bu yüzden de iddiaların arkası kesilmiyor. Bizi en çok da ’2 yıl evli kalıp ayrılacağız’ şeklinde anlaşma yaptığımız haberleri üzdü. İkimizin de böyle bir şeye ihtiyacı yok. Bir dönem cipimi bile Seda’nın aldığı söylendi. Halbuki ben onu kendi alın terimle satın aldım.

* Seda, Umre’ye gittiği gün beni aradı. O gün okuldaydım. “Umre’ye gidiyorum, hakkını helal et” dedi. Ben de “Helal olsun” dedim.

* Aramızda 22 yaş olduğu yazıldı. Halbuki bizim aramızda 12 yaş fark var. O da çok büyük bir fark değil. Ayrılmamızın nedeni kesinlikle yaş farkı filan değil. Ayrıca Seda çocuk kalpli bir insan, tertemiz bir kalbi var.

* ’Evlilik bitti Onur diziden gönderiliyor’ bile dediler. Seda kimsenin ekmeğiyle oynayacak bir insan değil. Türker İnanoğlu duayen bir insan.

Bana çok babalık yapmıştır. Beni Türker İnanoğlu ile Seda tanıştırdı diziye girmeme vesile oldu. Seda tanımadığı bir insana da bu iyiliği yapar eşine yapması normal değil mi? O dizide başarılı olmasaydım kimse beni kimsenin hatırına tutmazdı. Kendi sesimle konuşuyorum, oyunculuğumu daha da geliştirmek istiyorum.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 23)
Paylaş

Yorumlar

  • bana göre onur şan çok yakışıklı. ben onun hayranıyım.sanada üzülüyorum onur şan çünkü okadar sevdiğin halde ayrıldınız.seda sayanı çok haksız buluyorum.çünkü bi ilgi gösteremediği için ayrılmışsa çok saçma bişi nie seni göremediği için insan ayrılmaz. gerçekten sevseydi senin gibi yakışıklı biriyi yüz üstü bırakıp gitmezdi...