Öykü Karayel ile Kıvanç Tatlıtuğ aynı dizide

Kıvanç Tatlıtuğ yeni sezonda muhteşem bir dizi ile ekranlarda olacak.

Kıvanç Tatlıtuğ, Aşk-ı Memnu ile yakaladığı büyük çıkışından sonra birkaç bölüm Ezel dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştı.

Uzun zamandır dizi tekliflerini değerlendiren Kıvanç Tatlıtuğ, şimdilerde Nobel Ödüllü yazarımız Orhan Pamuk’un ilk romanı ‘Cevdet Bey ve Oğulları’ nın dizi versiyonu ile ekranlara hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ‘a dizide eşlik edecek olan isim ise Öykü Karayel.

Peki Öykü Karayel kim?

20 yaşındaki öykü Karayel Tiyatro Krek’in ‘Güzel Şeyler Bizim Tarafta’ adlı oyununda canlandırdığı başörtülü Ayşe rolüyle dikkat çekmişti. Tiyatrodaki başarısı dilden dile dolaşan ve yapımcıların teklif yağdırdığı Öykü Karayel, üstün performansı ile tiyatrodan dizi setlerine dahil oldu. Genç yaşına rağmen bir anda aranan bir oyuncu olma şansı yakalayan Öykü Karayel, ilk başrolünde ise Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte kamera karşısına geçecek.

Dayısının tiyatro ile uğraşması sebebiyle küçük yaşlardan beri tiyatro ile içiçe olan Öykü Karayel İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğrencisi. İktisat mezunu olan anne ve babası Öykü Karayel ‘in oyuncu olmasına pekte sıcak bakmamasına rağmen, kızlarının ilgisini görünce pes etmişler. Anlaşılan o ki, Öykü Karayel ‘in oyunculuğa olan tutkusu ve yüksek performansı sayesinde genç oyuncuyu daha birçok projede göreceğiz…

Paylaş

Yorumlar

  • kesinlikle yakışmıyo kıvancınyanına ono ençok yakışan fahriye evcen tuba büyük üstün bunlardanikisinden biri olabilir