Ozan Doğulu’nun evliliği bitiyor mu?

Ozan Doğulu ile eşi Ece Yosmaoğlu’nun evliliği sallanıyor

Kenan Doğulu’nun ağabeyi müzisyen Ozan Doğulu ile Ece Yosmaoğlu 18 Aralık 2007’de evlenmişti. Çiftin Mayıs 2008’de kızları Arya dünyaya gelmişti.

Mutlu bir beraberlikleri olan çiftin arası geçtiğimiz Nisan’da bozuldu. Ozan Doğulu’nun telefonda fuhuş çetesiyle yaptığı pazarlık medyaya yansıdı ve Doğulu oldukça zor günler geçirdi. Telefon görüşmesinde çete liderinden güzel, genç kızlar isteyen Doğulu, bu görüşmelerin basına yansımasıyla, eşi ile ciddi sorunlar yaşamaya başladı.

Ozan Doğulu ile eşi Ece Yosmaoğlu o günden sonra hiçbir davete birlikte katılmadı. Tatillerini bile ayrı yaptılar. Ozan Doğulu, Bodrum tatiline ailesi yerine kardeşi Kenan Doğulu ile gitti.

Posta gazetesinde yer alan habere göre; Ece Yosmaoğlu 3 yaşındaki kızları Arya’yı alıp evi terk etti ve Bursa’da yaşayan ailesinin yanına gitti. eşinin evi terk etmesiyle perişan olan Ozan Doğulu ise ailesinden ve ortak dostlarından “Bizi barıştırın” diye yardım istemeye başladı. Ece Yosmaoğlu’nun boşanma davası açacağı söyleniyor.

Paylaş

Yorumlar

  • bence ozan doğulu ile ece doğulu hiç yakışmıolar ozan doğulu çok datlu birisi diyeceklerim bu