Patrizia D’Addario Fatih Altaylı’nın sorularını yanıtladı

Berlusconi’nin tek geccelik aşkı Patrizia D’Addario, Teke Tek’te Berlusconi’yle para karşılığı birlikte olduğu geceyi tüm detaylarıyla anlattı.

Fatih Altaylı’nın konuğu olan Patrizia D’Addario Başbakan Berlusconi ile ilgili birçok açıklama yaptı.

Patrizia D’Addario, Berlusconi ile nasıl tanıştınız sorusuna şu yanıtı verdi: “Ben Başbakan ile  bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Bu arkadaşım Berlusconi’ye çok yakındı. Berlusconi çok güzel olduğumu söylüyordu, beni baştan aşağı süzüyordu. Bana dedi ki ‘Bir akşam yemeğe çıkalım.’ Sonra özel hayatımı sordu, bu da bana tuhaf geldi.”

Bir emlak projesi için Berlusconi ile tanışmak istediğini belirten D’Addario, Berlusconi’nin kendisine verdiği sözleri tutmadığı için hayal kırıklığına uğradığını da belirtti.

Bazı soruları kaçamak cevaplayan D’Addario, bir kızı olduğunu açıkladı, kızıyla ilgili soruları yanıtlarken duygusal anlar yaşadı.

Berlusconi’nin politik bir toplantı için Türkiye’yi ziyeret ettiği gün Patrizia D’Addario da“Teke Tek”in konuğu olarak İstanbul’a geldi. Medya dünyası bunu bir tesadüf olmadığını, aynı gün Türkiye’de bulunan Berlusconi ve onun kadar büyük ilgi gören Patrizia D’Addario’yu programında ağırlayacak olan Fatih Altaylı’nın, uyanık davranışını konuşuyor.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 36) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 35)
Paylaş

Yorumlar

  • Mersin Akkuyu nükleer santralin neden ihalesiz,Berlusconi nezaretinde Putin ile imzalanmış olduğu analaşılıyor. Buna vatan hainliği denir.

  • GÜNEY AKIM BORU HATTI PROJESİNDE KARASULARIMIZ RUSLARA BEDAVA VERİLDİ,erdoğan italyan escort patriziz daddario ile olan ilişkisi hakkında şantaj yapıldığı için MERSİN AKKUYU ve güney akımı projesinde VATANI satarak ruslara peşkeş çekti