Petek Dinçöz zatürre oldu

4 gün önce evde nefessiz kalıp boğulmak üzereyken bulunan ve eşi tarafından acilen hastaneye kaldırılan Petek Dinçöz’ün çok ciddi bir zatürree’ye yakalandığı ortaya çıktı.

Bayram’dan sonra ortaya çıkan yeni bir zatürree virisünü kaptığı anlaşılan Dinçöz’ün 4 gündür Maslak Acıbadem hastanesinde tedavi altında altında tutulduğu belirlendi.

Ancak bu arada talihsiz bir durum da ortaya çıktı.

Petek  Dinçöz, aylar öncesinden aile dostları olan işadamı (Eski Son Havadis’in sahibi) Mustafa Özkan’ın Sait Halim Paşa yalısında hem yaşgünü, hem de yeni piyasaya çıkan kitabın tanımı için verilen davette sahne almak için söz vermişti.

Dinçöz, bu davet için Cevahir-Mustafa Özkan çiftinin haftalardır titizlikle hazırlandığını bildiği için 4 gündür ateşler içinde yattığı hastaneden çıkıp, konserine gitmeye karar verdi.

Fakat doktorlar hastaneden ayrılmasına izin vermedi. Ancak sonuçta doktorlar da çaresiz kalarak ve kendisinden “imza” olarak konserine gitmesine izin verdiler.

Acıbadem Hastanesi yetkilileri, durumun çok ciddi olduğunu vurgulayarak, Petek Dinçöz’ün büyük bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunu söylediler Ve Sait halim Paşa’nın içine adeta bir mini hastane kurdular. Kapısına da tam teşekküllü bir ambulans koydular.

Konserini bitirdikten sonra tekrar hastaneye alınan Dinçöz, yorgun düştüğü için odasında ilaçlarla uyutuldu.

Dinçöz, halen Maslak Acıbadem hastanesinde kalmaya devam ediyor. Doktorlar taburcu edilebileceği gün konusunda henüz bir açıklama yapmazken, çok yoğun bir tedavi sürecinin devam ettiğini söylediler.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 13)
Paylaş