Rihanna İstanbul’u çok sevdi

Amerikalı ünlü pop şarkıcısı Rihanna, verdiği müthiş konserle Kuruçeşme Arena’yı dolduran 10 bin hayranını büyüledi.

Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Rihanna, 18 şarkı okudu ve zaman zaman “İstanbul” diyerek izleyiciyi coşturdu. Sahne kıyafeti mayo ve üzerindeki bluzdan oluşan şarkıcı, konser sonunda “İstanbul çok teşekkür ederim. Sizi çok seviyorum. Bir daha sizi görmek isterim” dedi.

Last Girl On Earth turnesi kapsamında gerçekleştireceği konser için Türkiye’ye gelen sanatçıya, konuk başbakanların karşılanması sırasında uygulanan prosedür uygulandı.İstanbul’da kendisine tahsis edilen özel GMC ciple dolaşan Rihanna’ya gün boyunca Mercedes marka iki koruma aracı eşlik etti. Havaalanından direkt olarak geceyi geçireceği W Otel’e gelen Rihanna bir süre dinlendikten sonra Kuruçeşme’deki Mia Mensa’da yemek yedi. Neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Rihanna, restoranda kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenlerle yakından ilgilendi.

Ortaköy’de Mia Mensa Restaurant’a giden ünlü şarkıcı ekibiyle birlikte yemek yedi. Rihanna’nın “gnocchi al gorgonzola”, kıymalı makarna ve kalamar yediği, yanında da kola içtiği öğrenildi. Daha sonra yine oteline dönen Rihanna, akşam üzerine otelin yanındaki üç mağazayı ziyaret etti ve kendisine krem rengi mini bir elbise satın aldı. Rihanna’yı alışveriş ederken görenler yoğun ilgi gösterdi. Yoldan otomobille geçenler korna çaldı, tezahüratta bulundu. Rihanna hayranlarını el sallayarak selamladı.

Paylaş