Saba Tümer trafik kazası geçirdi

Tem Otoyolu Edirne istikameti Seyrantepe mevkiinde 10’dan fazla aracın karıştığı zincirleme bir kaza yaşandı.

Kazada Saba Tümer’in içinde buluduğu araçta vardı. 4 kişinin yaralandığı kaza sonrası TEM otoyolu Edirne istikametine kapatıldı, kaza yapan araçlar çekildikten sonra yol trafiğe açıldı.

Kaza sonrası hastaneye kaldırılan Saba Tümer’in sağlık durumunun iyi olduğu, röntgen filmlerinin çekildiği, geceyi müşahade altında geçireceği öğrenildi.

Bitkin görünen ve yaşadığı şoku üzerinden atamadığı için kesik kesik konuşan Tümer, olay anını şöyle anlattı:

“TEM’de işe doğru gidiyorduk. Arkadan bir TIR zannediyorum, herhalde freni falan patladı. Çünkü çok ağır ilerliyorduk zaten, trafik vardı, ilerleyemiyorduk daha doğrusu. Allah’tan emniyet kemerim vardı. Bir anda sağ tarafımdan bir darbe aldım. İleri doğru savrulduk. Arabayı şöfor kullanıyordu, ben arka tarafta oturuyordum. Biz yana kaçmaya çalıştık, bütün herkesi ezdi geçti TIR. Benim olduğum taraftan çarptı TIR, ama bizden önce de herhalde birkaç yere daha çarptı. Çok hızlıydı ama. Çarpa çarpa geliyordu. Bir ses duydum kafamı çevirmeme fırsat kalmadan zaten bize de bindirdi. Canlı yayına yetişiyorduk. Yetişemedik işte burdayız. Saat 21.00 civarıydı. Yoldan bir iki araba çevirdim ama durmadılar. Sonra bir taksi durdu. Bir hanım vardı taksi içinde. Ondan rica ettim. Beni hastaneye getirdiler.”

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 36) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 35)
Paylaş