Şahan Gökbakar-Merve Sevi aşkı bitti

Ünlü şovmen Şahan Gökbakar ve oyuncu Merve Sevi’nin aşkları kısa sürdü.

4 yıllık aşkı Doğa Rutkay ile ayrıldıktan sonra oyuncu Merve Sevi ile aşk yaşamaya başlayan Şahan Gökbakar bu ilişkisinin de bittiğini söyledi.

“Merve ile 10 gün önce ayrıldık” diyen ünlü şovmen “Ayrılığın belirli bir sebebi yok. Bazen her şey istediğiniz gibi gitmez. Bizim de öyle oldu” dedi.

Oyuncu Merve Sevi ise biten ilişkisiyle ilgili olarak VATAN’a şöyle konuştu: “Şahan ile ne aşk bitti ne de heyecan ama maalesef anlaşamadık. Ayrılık nedeni olarak ’fikir uyuşmazlığı’ diyebiliriz. Dünyaya bakışımızın farklı olduğunu gördük. Ayrılık kararını ben aldım. ’Bu şekilde olmuyor’ diye konuştum. Rahatsız olduğum konuları söyledim ama o bunları kabul etmedi. Sonra oturup konuştuk ve ortak bir kararla ayrıldık. Çok tutkulu bir aşığımdır ve bir şeylerin eksikliğini hissettiğim zaman ilişkim yürümez.

İlişkimizin bu kadar ön plana çıkmasında çok rahatsız olmuştum. Sanki işimi iyi yapamıyormuşum gibi hissettim. 22 yaşındayım, zihinsel olarak bu düşünceler beni yordu, aileme zarar verdi. Bu şekilde yıpranmamaya karar verdim. Yaşadığım hiçbir şeyden de şikayetçi değilim. Ama geri dönüş mümkün değil. İnsanlar aldıkları kararlardan üzülmezler. Üzüldükleri kararları almazlar. Ben üzgün değilim, kimseye aşık değilim kimseyi de sevmiyorum. Hayatımdan memnunum.”

İspanya Turları

İspanya Turları yıl boyunca en iyi fiyat ve servis garantisiyle.

İspanya Turu
İspanya Turistik

İspanya uçak bileti, otel rezervasyonu, araç kiralama hizmeti.

İspanya Turistik Turları
İspanya Balayı

İspanya'da Balayı Kanarya Adaları'nda yaşanır.

İspanya Balayı
İspanya Kültür

İspanya Kültür Turları ile İspanyayı doya doya yaşayın.

İspanya Kültür Turları
Paylaş

Yorumlar

  • kizin sevgilisi yle arasini bozdu
    sonra da kizi yari yolda birakip yeni sevgili b karakter bile daha ile buldu yuuuuhhh be ne desem faydasi yok artik hani bide neresini biyeniyolar sunun recep ivedikte oynadigi karakter bile daha guzel sundan iiiiyyyy