Şahan Gökbakar ve Berrak Tüzünataç aşkı

Doğa Rutkay’dan ayrıldıktan sonra adı bir çok isimle aşk dedikodularına karışan ünlü komedyen Şahan Gökbakar, oyuncu Berak Tüzünataç ile kameralara yakalandı.

Şahan Gökbakar terasta Berrak Tüzünataç ile öpüşürken yakalandı. O samimi anları Fox’un Bizden Kaçmaz kameraları saniye saniye görüntüledi.

Bizden Kaçmaz’ın haberine göre Şahan Gökbakar ve Berrak Tüzünataç bütün günü boğazdaki bir teknede eğlenerek geçirdikten sonra sabaha karşı Berrak Tüzünataç’ın Beşiktaş’taki evine geldiler.

Genç aşıklar sabahın ilk ışıklarında güneşin doğuşunu seyretmek için evin terasına çıktı.

Terasta Berrak Tüzünataç ve Şahan Gökbakar güneşin doğuşunu izlemek yerine birbirlerini öpmeyi tercih etti.

Balkon sefasında samimiyeti giderek arttıran aşıklardan Şahan Gökbakar bir ara Berrak Tüzünataç’ı belinden sararak boynundan öptü. Daha sonra yaşananlar ise Fox’ta bu akşam 23:00′te yayınlanacak olan Bizden Kaçmaz programında ekranlara gelecek.

Şahan Gökbakar, birkaç gün önce şarkıcı Neco’nun kızı, gazeteci Ayşe Özyılmazel ile teknesinde samimi bir şekilde görüntülenmiş ancak aşk iddialarını yalanlamıştı.

[nggallery id=97]

Paylaş

Yorumlar

  • bu herif de be herkesin arasini bozuyo sonra da baska birisini ariyo bn sevmiyom zaten bu herifi recep ivedik diye o filmi gene cok salakca buluyorum