Saruhan Hünel, Kıvanç Tatlıtuğ’u geride bıraktı

Ünlü oyuncu Saruhan Hünel, en iyi aktörler sıralamasında birinciliği kimseye kaptırmıyor.

Unutabilsem, Aynalı Tahir, Nilgün, Kaybolan Yıllar ve Serçe gibi dizilerden tanıdığımız Saruhan Hünel, internette yapılan bir ankette en beğenilen aktör seçildi.

www.whopopular.com sitesinde yayınlanan “en iyi aktörler” anketinde Saruhan Hünel; Murat Yıldırım, Kıvanç Tatlıtuğ, Serhan Yavaş, Halit Ergenç gibi isimleri geride bıraktı.

Kaybolan Yıllar dizisinin tekrarlarının gösterildiği Arap ülkelerinde oldukça popüler olan Saruhan Hünel, 60 ülkedemilyonlarca insanın girdiği birinciliği yine kimseye kaptırmadı. Ankete Türkiye’nin dışında Hindistan, İran, Brezilya, Mısır, Irak, Suriye, Ürdün ve Sudi Arabistan gibi ülkelerden de oylar verildi.

Son dönemin popüler ismi, Aşk-ı Memnu’nun yıldızı Kıvanç Tatlıtuğ, nam-ı diğer Behlül aynı ankette kendisine ancak beşincilikte yer bulurken, ikinci sırayı ise Aşk ve Ceza’nın Savaş’ı, yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım aldı.

Sitede “en iyi kadın aktristler” kategorisinde Gümüş dizisiyle yıldızı parlayan Songül Öden birinci olurken, Tuba Büyüküstün ise ikincilikle yetindi.

Paylaş