Seçkin Piriler, Cosmopolitan dergisine konuştu

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile evlendikten sonra medya tarafından büyük bir ilgi gören manken Seçkin Piriler ilk kez Cosmopolitan dergisine konuştu.

İki ay önce de Hakan adını verdiği bebeğini dünyaya getiren Seçkin Piriler, Cosmopolitan dergisinin sorularını yanıtladı.

Kaan Tangöze ile evliliğini ve iki aylık bebeğini anlatan Seçkin Piriler, sorulara samimi cevaplar verdi. Dergi ekibini Yeniköy’deki yalılarında ağırlayan Seçkin Piriler, röportajında doğum anını ve oğlunu ilk kucağına aldığında neler hissettiğini anlattı: “Doğum önce normal başladı. O sırada Kaan yanımdaydı. Sonra sezaryene döndüğünde onu dışarı aldılar. Zor bir doğum oldu. Ama bebeğimi kucağıma aldığım an tüm zorluklar yok oldu benim için. Çok garip bir duyguydu. Zaten babasına çok aşığım, oğluna nasıl olmam ki? Ona görür görmez vuruldum diyebilirim.”

Seçkin Piriler, eşi Kaan Tangöze’nin hayranlarından gelen olumsuz tepkiler için ise şöyle konuştu:

“Ben yazıldığı gibi Kaan’ın hiçbir hayranından rahatsız edici bir tepki almadım. Küçük hayranları beni gördüklerinde ‘Seçkin abla’ diyor. Basının bana karşı çok önyargılı yaklaştığını düşünüyorum. Evlenmemize neden bu kadar şaşırdılar anlamadım. Biz zaten ilk günden itibaren ciddi bir ilişki yaşamaya başladık gelip geçici bir şey değildi. Tıpkı diğer insanlar gibi birbirine aşık bir çift olarak evlenmeye karar verdik. Bunun alışılmışın dışında bir durum olduğunu düşünmüyorum.”

Paylaş

Yorumlar

  • eski bir arkadaşımdır seçkin ve kendisine ömür boyu mutluluklar dilerim eşiyle ve bebeğiyle...