Seren Serengil’e Şok!!!

Seren Serengil’in 2009’un nisan ayında dünyaya getirdiği, ancak doğumdan iki gün sonra ölen bebeği Stephanie’nin mezarını bulmak için sürdürdüğü hukuk mücadelesi hala sürüyor.

Serengil’in avukatı Azmi Doğan, Kadıköy Adliyesi’nde suç duyurusunda bulunarak, Serengil’in kayınpederi Rahmi Aytun’un, bebeğin mezarını tüm ısrarlara rağmen söylemediğini, bu yüzden müvekkili Serengil’e manevi eziyet yaptığını belirtti.

Hakkında üç ile yedi ay arasında hapis cezası istemiyle dava açılan Rahmi Aytun, olayla ilgili sessizliğini korurken; avukat Azmi Doğan sert çıktı. Doğan, Seren Serengil’in içinde bulunduğu ruh halini şöyle anlattı:

“Aytun Ailesi, bir yıldır ölen bebeğin mezar yerini söylememekte ısrar etmektedir. Bize bebeği, Musevi cemaatinin toplu mezarlığında gömdüklerini söylüyorlar. Böyle bir vahşet olabilir mi? Bu, tamamen eziyet suçuna girer. Müvekkilimin bu olaydan sonra sosyal hayatı çökmüştür ve psikolojik olarak destek almaktadır…”

Bebek çöpe mi atıldı?

Azmi Doğan açıklamalarına şöyle devam etti: “Mezarın yerinin Aytun ailesi tarafından hala bize söylenmesi çok şaşırtıcı. Neden bu kadar gizliyorlar anlamıyorum. 10 aydır bu bebek kayıp. Bebeğin öldükten sonra çöpe atıldığını ya da ortadan kaldırıldığını düşünüyorum. Bunu söylediğimde Seren Hanım sinir krizi geçirdi. Bunlara inanmak istemiyor ancak şüpheler benim söylediğim olayın üzerinde yoğunlaşıyor.”

Ayrıca Doğan; bu işin peşini bırakmayacaklarını, Serengil’in Aytun ailesi ile hiçbir bağının kalmaması için boşanma gününü de erkene aldıklarını belirtti.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 13)
Paylaş