Sevgililer Gününü Seyşeller’de geçirecekler!

George Clooney ve eşi Amal Alamuddin yeniden Seyşeller yolcusu. Çiftin Sevgililer Gününü Seyşel Adalarında geçirecekleri konuşuluyor.

İtalya’nın kanallar şehri Venedik’te masalsı bir düğünle evlenen ve balayı için tropik adaların incisi Seyşelleri tericih eden George Clooney ve avukat eşi Amal Alamuddin, Sevgililer Günü için yeniden Seyşel Adalarının yolunu tutacak.

Mavi ve yeşilin hakim olduğu kartpostal güzelliğindeki Seyşeller, Sevgililer Günü için en uygun bölgelerden. Balayı için bu cennet adalar topluluğunu tercih eden Clooney ve Alamuddin, Seyşeller’in romantik atmosferinden etkilenmiş olacaklar ki Sevgililer Günü için de rotalarını buraya çevirmişler.

İddialara göre, Sevgililer Gününden hemen önce Venedik Karnavalı‘na katılması beklenen çift 14 Şubat’ı ise Seyşeller’de geçirecek.

Türk vatandaşlarından vize istemeyen Seyşeller, göz kamaştıran plajları, yemyeşil ormanları, temiz havası, kristal berraklıktaki denizi ve bembeyaz kumsalları ile yıllardır romantik balayıların adresi olmayı başarıyor.

Sevgililer Gününü Tropik Adalar’da Geçirmek İçin Tıklayın

Paylaş