“Seyircilerden özür dilerim,oynamadım”

Ünlü sanatçı Vahide Gördüm,“Adını Feriha Koydum” dizisinin sezon finalinde rol almadığı için seyirciden özür diledi.

Daha önce dizinin sezon finalinde rol alacağını açıklayan ancak vazgeçen Vahide Gördüm özür diledi: “Senaryodaki bir durumdan dolayı istemedim, seyircilerden özür dilerim.”

Gördüm, geçtiğimiz yıl yakalandığı meme kanserine karşı verdiği savaşı kazandı, eski sağlığına kavuştu. Kemoterapi nedeniyle dökülen saçları yeniden çıkmaya başlayan ünlü oyuncu, önceki gün eşi Altan Gördüm’le birlikte Arnavutköy’deki Eftalya Balıkçısı’ndaydı. Sarı saçlarıyla dikkat çeken Vahide Gördüm, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına “Maşallah çok iyiyim, tıpkı eski günlerdeki gibi” diyerek sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Rahatsızlığı nedeniyle ara verdiği “Adını Feriha Koydum” dizisinin sezon finalinde yer alması beklenen Vahide Gördüm, o bölümde neden oynamadığı sorusuna da şöyle yanıt verdi:

“Aslında sözüm vardı seyircilere ama son bölüme giremedim. Senaryodaki bir durumdan dolayı istemedim. Fatih Aksoy’dan rica ettim, o da sağ olsun beni kırmadı. Bu yüzden seyircilerden de özür dilerim.” “Adını Feriha Koydum”un yapımcısı
Fatih Aksoy da Gördüm’ün yeni sezonda “Private Practice” adlı yapımdan uyarlanacak dizide rol alacağını açıkladı.

Paylaş