Seyşeller’de balayının faturası!

Venedik’te adına yakışır bir düğünle dünya evine giren George Clooney’nin balayı da en az düğünü kadar ses getirmişti. Seyşeller’de romatik bir balayı turuna çıkan ünlü aktör bakın ne kadar harcama yaptı.

İtalya’nın kanalları ile ünlü tarihi şehri Venedik’te, avukat sevgilisi Amal Alamuddin ile evlenen George Clooney’nin, düğün için yaptığı harcamalar günlerce konuşulmuştu.

Çift, görkemli düğünlerinden sonra sessiz sedasız Hint okyanusunun incisi Seyşeller’de balayı turuna çıkmıştı. Seyşeller Balayı Turu boyunca her birinin kendine ait havuzu olan 11 adet villanın yer aldığı Resort kompleksinde kalan George Clooney ve Amal Alamuddin’in bu mükemmel balayı için tam 47 bin sterlin (170 bin TL) harcadı.

Standart yemek menüsü yerine konukların kişisel tercihlerine göre yemek hazırlanan 11 numaralı villada kalan çift, bir gecede 3 bin 200 sterlin (11 bin 775 TL) harcadı.

Bozulmamış doğası, beyaz kumlu plajları ve turkuaz mavisi denizi ile “cennetten bir köşe” yorumlarının yapıldığı Seyseller’de daha önce de İngiltere veliaht prensi William ve eşi Cambridge Düşesi Kate’in balayı yapmıştı.

Paylaş