Sibel Can, ilk kez konuştu

Yeni albümü ‘Benim Adım Aşk’ ın ilk konserini Antalya’da veren Sibel Can, konser öncesi bir basın toplantısı düzenledi ve özel hayatı ile ilgili soruları cevapladı.

Hakkında yazılan yazıların çocuğunun yalan olduğunu vurgulayan ünlü sanatçı, “Bu süreçte yazılan tek gerçek şey boşanma davası açmamdır. Ben çok iyiyim. Çok fazla bir şey anlatmak istemiyorum. Adalete uzanan bir süreç var. Boşanmak benim son kararımdır” dedi.

Eşi Sulhi Aksüt’ün evden uzaklaştırma cezası ile ilgili olarak ise “Bizim için, ailem için en doğru şey buydu” şeklinde konuştu.

Hakkında yazılan aşk dedikodularnın doğru oladığını belirten Sibel Can, oldukça sert konuştu: “Böyle bir şey söz konusu bile olamaz. Böyle bir leke, böyle bir iftira atılamaz. Zaten yargıya intikal etti. Ben anneyim bunun hesabını da soracağım zaten. Gerçek olan bir tek şey var benim boşanma davası açmam. Kararım nettir.”

Şu sıralar ailevi nedenlerinden dolayı zor günler geçiren Sibel Can’ın Yunan Adalarından biri olan Kos adasına gideceği söyleniyor.

Türkiye’ye en yakın Yunan adası olan Kos’a Bodrum’dan yaklaşık 50 dk’da feribot yolculuğu ile ulaşılıyor.

Bodrum’a konser vermek için gidecek olan Sibel Can’ın birkaç günlüğüne küçük bir kaçamak yaparak Kos adasına geçeceği konuşuluyor.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 17) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 10)
Paylaş