Sofia Vergara & Joe Manganiello balayında

Geçtiğimiz hafta sonu görkemli bir törenle evlenen Sofia Vergara & Joe Manganiello balayında…

Modern Family dizisiyle ünlenen Sofia Vergara, kendisi gibi oyuncu olan eşi Joe Manganiello ile muhteşem doğasılya kendine hayran bırakan Karayipler’in Turks ve Caicos Adaları’nda balayı tatili yapıyorlar.

43 yaşındaki Sofia Vergara, kendisinden 5 yaş küçük eşiyle, geceliği 5 bin dolar olan lüks tatil köyünde romantik bir balayı geçiriyorlar. Çiftin balayı turları nın ilk gecesinde kumsalda mum ışığında romantik bir akşam yemeği yedikleri öğrenildi.

Öte yandan instagram sayfasından balayı fotoğraflarını da paylaşan Sofia Vergara, Turks ve Caicos Adaları’nı asla unutamayacaklarını yazdı.

Balayı sonra rotaları Küba

Sofia Vergara & Joe Manganiello çiftinin Balayı Turları sonrası son yılların en çok ziyaret edilen adası Küba’ya gidecekleri konuşuluyor. İkilinin balayı tatillerine Karayiplerin ada ülkesi Küba’nın başkenti Havana’da devam etmesi bekleniyor. Sokaklarından müziğin eksik olmadığı, dünyanın en meşhur purolarına ev sahipliği yapan, egzotik yemek kültürü, tarihi ve klasik arabalarıyla devrimin izlerin taşıyan Havana, balayı çiftlerinin son yıllardaki gözdelerinden.

İşte dansı ve müziğin ülkesi Küba & Küba Turları;

Paylaş