“Son nefesime kadar sahnedeyim”

EXPO 2016 Antalya kapsamında bir konser veren ünlü besteci Altan Çetin, ‘Son nefesime kadar sahnedeyim’ ifadelerini kullandı.

EXPO 2016 Antalya, yerli konserler serisinde Türk sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. Turkcell Büyük Amfi Tiyatro’da muhteşem bir konsere imza atan Altan Çetin ve Catwork, yüzlerce kişiye harika bir gece yaşattı.

Sahibinden adını verdiği yeni albümü ile müzik listelerine hızlı bir giriş yapan Altan Çetin, Expo sahnesinde de fırtınalar estirdi. Her biri ayrı dönemlerde hit olmuş ve Hande Yener, Ebru Gündeş, Demet Akalın gibi birbirinden ünlü isimlerin kariyerlerinde derin izler bırakan bestelerini kendi yorumuyla dinleyicilerle buluşturan Çetin, müzikseverlerden tam not aldı.

Yüzlerce kişi eşliğinde seslendirdiği şarkılarla Expo’da tam anlamıyla bir karnaval havası yaratan Çetin, “yıllarca hep sahnenin arkasındaydım ama görüyorum ki; sahnenin önünde sizlerle birlikte olmanın çok ayrı bir büyüsü ve heyecanı var. Duygularımı başka nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama son nefesime kadar sahnede olmak, son nefesimi sahnede vermek istiyorum. Gerçi sizler enerjinizle ölüyü bile diriltirsiniz. Bu yüzden ölümden de korkmuyorum” sözleriyle dinleyicilerini selamladı.

Paylaş