Spice Girls üyesi Mel B’den yıllar sonra gelen ilişki itirafı

90’lı yıllara damga vuran müzik gruplarından Spice Girls üyelerinden Mel B öyle bir itirafta bulundu ki…

Mel B, grup üyelerinden Geri Halliwell’le tek gecelik ilişki yaşadıklarını söyledi.

İngiliz grup 12 yıl aradan sonra yeniden bir araya gelirken, Victoria Beckham olmadan turneye çıkmaya hazırlanıyor.

Turneye 2 ay kala grup üyelerinden Mel B, müzik dünyasını sarsacak bir itirafta bulundu.

İngiltere’nin en çok izlenen televizyon programlarından Piers Morgan’s Life Stories’e (Piers Morgan’la Hayat Hikayeleri) katılan 43 yaşındaki şarkıcı, grup arkadaşlarından biriyle olan yakınlaşmalarını anlattı.

Grubun şöhretinin zirvede olduğu dönemde 46 yaşındaki Halliwell’le tek gecelik ilişki yaşadıklarını söyleyen Mel B, “Biz çok yakın arkadaşlardık ve bir anda oldu. Mükemmel göğüslere sahipti. Tek gecelik bir şeydi” dedi.

“Geri ve kocası beni öldürecek”

Sunucunun şaşkınlığını üzerinden atamaması üzerine devam eden Mel B, “Geri bunu açıkladığım için beni öldürecek kocası da aynı şekilde. Çünkü Geri lüks villasında eşi ile beraber havalı bir hayat sürüyor. Fakat sordunuz ve söyledim. Bu gerçek. Ama bu sözlerimden sonra Geri’ye de sorarlarsa reddedeceğini sanmıyorum. Çünkü eğlenceli bir şeydi” şeklinde konuştu.

İngiliz basınında yer alan haberlere göre Geri Halliwell konuyla ilgili yorum yapmaktan kaçınırken, Mel B grup arkadaşını arayarak açıklamadan ötürü özür diledi.

Formula 1 ekiplerinden Red Bull’un patronu Christian Horner ile evli olan Halliwell, geçtiğimiz yıllarda verdiği bir röportajda, grubun en seksi üyesinin Mel B olduğunu söylemiş ve “Harika kalça ve göğüslere sahip” demişti.

Paylaş