Tanem Sivar ilk kez konuştu

Şovmen Beyazıt Öztürk ile bir ilişkiye başlayan sunucu Tanem Sivar, yeni başlayan ilişkisi ile ilgili ilk kez konuştu.

9 yıldır ciddi bir ilişkisi olmayan Beyazıt Öztürk’ün kalbini çalan Tanem Sivar ilişkisinin nasıl başladığını anlattı: “Beyaz’ın benim gibi doğal olması hoşuma gitti”

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk (41) özel hayatındaki sessizliğini sunucu Tanem Sivar (30) ile bozdu. Geçen Cuma günü yayınlanan Beyaz Şov’da ilişkisini kabul ederek yeni aşkı Tanem’e selam göndermeyi de ihmal etmedi. Ünlü şovmenin canlı yayındaki bu itirafının ardından gözler Tanem Sivar’a çevrildi. Sivar ilişkisiyle ilgili ilk kez VATAN’a konuştu. İşte güzel sunucunun açıklamaları:

“Beyazıt’ın canlı yayındaki ilişki itirafı beni çok mutlu etti, gururlandırdı. Aslında bizim ilişkimizin özeti Beyazıt’ın programında söylediklerinden ibaret. Yani evet beraberiz ve bunu saklamıyoruz. Yarın ne olacağını da bilmiyoruz. Beyazıt ile Acun’dan (Ilıcalı) ve bir takım başka programlardan dolayı aynı ortamlarda bulunduk. Ama hepsi, iş çerçevesinde idi. Acun dışında da benim Beyazıt ile tanışmam aslında çok yakın ortak dostlarımız vesilesiyle oldu. Onunla çok güzel, şeker bir arkadaşlığımız vardı.

Ortak çevremizden dolayı ikimizinde birbirimizle ilgili, hayata dair az çok fikrimiz vardı. Yani neyiz, nasıl duruyoruz biliyorduk. 2 hafta önce de bir arkadaş ortamında biraraya geldik ve ilişkimiz o zaman başladı. Galiba ikimizde birbirimizin çok doğal oluşunu sevdik. Çünkü kamera önünde neysek arkasında da aynıyız. Acun’la 5 senedir birlikte çalışıyorum. Çok sevdiğim arkadaşlarım oldu ama bu camiadan birileriyle ilişki yaşamak daha çok korktuğum, ürktüğüm bir konuydu. Çünkü göz önünde olmayı hiç istemedim, istemiyordum da. Ama kısmet işte.”

New York’ta doğup, California’da büyüyen Tanem Sivar, San Diego State University iletişim bölümü mezunu. Sivar’a şöhret kapıları 5 yıl önce açıldı. Manken Tuğçe Kazaz’ın evlenmesi üzerine “Acun Firarda” programı için sunucu arayışı içine giren Acun Ilıcalı’nın yolu Tanem Sivar ile kesişti. Deneme çekimi için Ilıcalı’nın yanına giden Sivar doğallığı sayesinde programın sunucusu olmayı başardı. Acun Ilıcalı’nın vazgeçilmezi olan Tanem Sivar son olarak da “Yetenek Sizsiniz” programını sunmuştu. Kısa sürede fun kulüpleri oluşan Tanem’in binlerce hayranı var.

Paylaş