Taner’den Acun Ilıcalı’ya veryansın

Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının geçe seneki yarışmacısı Taner, Acun Ilıcalı’ya fena çattı.

Bu yılki Survivor yarışmasının finalinin yapıldığı Kaya Artemis Otel’e alınmadığını iddia eden Taner twitter hesabından bomba gibi açıklamalar yaptı.

Geçen yılın Survivor yarışmasında Dominik’te sempatik tavırlar sergileyerek halkın sevgisini kazanan Taner, bu kez şaşırttı.

Taner intihar bile edebileceğini söyledi.

İşte Taner’in Twitter hesabından yaptığı açıklamalar;

“Kaya artemisde beni istemeyen bazı Acunmedya şahısları sizlerle İstanbul’da sonra hesaplaşacağız bana bu muameleyi yapamazsınız görüşeceğiz”

“Acun Medyada çalışan 5 6 kişi benim Kaya Artemis’de konaklamamı istemedi.Acun’un yalakaları sizlerle görüşeceğiz.Gökhan sen hariç”

“Acun Medya’dan Gokhan adamsın sağol gasinodaki kavgada bana yardımcı oldun. 1000 kişi bu olaya şahit oldu.Acun Medya’da adam gibi adam Gökhan”

“İşte insanlar böyledir sonuna kadar seni kullanırlar işleri seninle bitince bir köşeye atarlar bu adamlıksa bende….”

“Beni bu gece Acun Medya’dan bazıları çok sinir etti.İntihar edebilirdim bu gece çünkü ben bu muameleyi hakketmedim. Çok sinirliyim,fenayım”

“Benim kızdığım nokta şudur benim bu Acun Medya’ya bir saygısızlığım olmadı bu kadar üstümden reyting yaptılar ve beni otele almadılar ayıp be”

“Öleceğimi dahi bilsem bu iş burda bitmeyecek ya intikamımı alacam yada benim Acun Medyadan isteklerim yapılacak o kadar”

“10 yıldan sonra beni ilk defa ağlattılar ama bu gözyaşlarışları kanlı bir hesaplama olarak geri dönecektir intikamım olacaktır”

“Survivorda SMS hikaye sakın oy yollamayın kafalarına göre istediklerini birinci getiriyorlar geçen sene bana yaptıkları gibi akıllı olun”

“Acun Medya’nın ne hakkı var ki beni Kaya Artemis’den kovmaya. Üstümden trilyonlar kazandınız sizlerden 1 tl bile istemedik”

“Ben şuana kadar çıktığım bütün kanallardan bir kuruş para almadım ve ATV’den de almadım herşeyi zevkine yaptım beni tanımadan yargılamayın”

“Benim bu gece tek üzüldüğüm nokta, Show Tv Acun Medya’ya trilyonları kazandırdım ve Kaya Artemis otele gelince beni kovmaları çok zoruma gitti”

“Gercekten hiç bu kadar kendimi kötü hissetmemistim şuanda intihar etmeyi bile düşünüyorum suanda 5. kattan atlamayı düşünürüm çok doldum”

“Eğer bu aksam intihar edersem ve ölürsem bundan Acun Medya sorumludur hakkınızı helal edin beni çok üzdüler”

Paylaş