Tarkan’ın soruşturması devam ediyor

Narkotik polisinin düzenlediği ve sanatçı Tarkan Tevetoğlu’nun da aralarında bulunduğu 10 kişinin sorgusu devam ediyor.

İstanbul’da bir grup uyuşturucu satıcısını takibe alan narkotik ekipleri, magazin yazarı Kubilay Keskin’i kokain alırken suçüstü yakaladı.

Teknik takip polisi megastar Tarkan’a kadar götürdü.

Gazeteci Bekir Saçar, işadamı Murat Erdoğan, Faruk ve Tarık Miras ile Gökhan Yüzbaşıoğlu da gözaltına alındı.

Soruşturmanın devam ettiği, gözaltı sayısının artabileceği kaydedildi.

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın açıklama yaptı

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, sanatçı Tarkan Tevetoğlu’nun da aralarında bulunduğu bazı kişilere yönelik uyuşturucu operasyonunun, polisin planlı bir operasyonu olduğunu söyleyerek, “Adliyeye intikal edecek bir konu” dedi.

Hüseyin Çapkın, gazeteci Ahmet Vardar’ın Fatih Camisi’ndeki cenaze töreni sonrasında gazetecilerin sorusu üzerine, sanatçı Tarkan’ın da aralarında bulunduğu bazı kişilere yönelik uyuşturucu operasyonunun, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı planlı bir operasyon olduğunu kaydetti.

Operasyonu “Polisin yaptığı herhangi bir çalışma” diye niteleyen Çapkın, “Söyleyebileceğim şey şimdilik bu kadar. Adliyeye intikal edecek bir konu” diye konuştu.

Bir gazetecinin “Tarkan’ın ismine nasıl ulaşıldı? İsmi, bulunan bir listede mi vardı?” sorusunu Çapkın, “Hayır, ayrıntıya girmiyoruz. Özeti, polisin planlı bir operasyonu” şeklinde cevap verdi.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 11)
Paylaş