Pussycat Dolls Grubu dağılıyor mu?

Aylardır The Pussycat Dolls’un dağılacağı haberleri basında yer aldı. Pussycat Dolls grubunun üyesi Wyatt’ın yaptığı açıklamayla bu haberler daha sık sık gündeme geleceğe benziyor.

Grup üyeleri, Nicole Scherzinger’ın sürekli ön planda olmasını artık istemiyorlar. Wyatt bir röportajında şunları söylüyor: “Eğer Nicole gruptan ayrılırsa bu hiçbirimizi etkilemeyeck. Sonuç olarak bu bir iş. Nicole benim yakın arkadaşım değil, sadece iş arkadaşım. İşimizi yaparız, sonra da birbirimizden bağımsız hayatlarımıza devam ederiz. Nicole gruptan ayrılırsa da bu böyle olacak. Herkes yine işini yapmaya devam edecek. Bizi birbirimizden ayrılamaz kızlar olarak görmesin hiç kimse. Nicole yarın ayrılsın bu gruptan, emin olun ki biz yolumuza devam edebiliriz. Çünkü Pussycat Dolls sonsuza kadar varolabilecek bir grup!”

Pussycat Dolls grubundan Nicole Scherzinger’ın ayrılması Nicole’nin hayranlarını bir hayli üzeceğe benziyor. Nicole Scherzinger’ın hayranlarının internet sitesinde yaptıkları açıklamaya göre ünlü sarkıcı gruptan ayrılırsa grubun hiçbir özelliği kalmayacak.

Pussycat Dolls katıldıkları bir partide harika performanslarını sergilerken Cumcuma oradaydı, ve Cumcuma ekibinin yakaladığı çok özel görüntüleri sadece Cumcuma farkı ile izleyeceksiniz.

İşte Pussycat Dolls’un en güzel canlı performansları;

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 9) Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 20)

Paylaş