Timuçin Esen olayı büyüyor

Bu yıl 46’ncısı düzenlenen Antalya Altın Portakal Filmi’ne katılan Cem Özer ve Nurgül Yeşilçay çifti, kollarına taktıkları siyah bantlarla Timuçin Esen’e destek verdiler.

Gazeteciler ve polis ile tartışıp yaka paça emniyete götürülen Timuçin Esen’i desteklemek için böyle bir protesto biçimi seçen çift sorulan sorulara “İstanbul’da Timuçin Esen arkadaşımızın başına gelen olayları protesto etmek için taktık” diyerek cevap verdi.

Timuçin Esen’e yapılanların çok çirkin olduğunu ve buna çok sinirlendiklerini, olayı kınadıklarını açıklayan Cem Özer ve Nurgül Yeşilçay çifti, gazetecilere”Timuçin arkadaşımız, gece kulübünden çıkmış ve alkollü iken konuşmak istememiş. Çok doğal bir davranış. Siz, hiç gece kulübüne gitmiyor musunuz, alkollü çıkmıyor musunuz? Kim haklı, işte halk burada onlara soralım” şeklinde konuştu.

Cem Özer ve Nurgül Yeşilçay’ın bu protestosu bu defa da magazin muhabirlerini harekete geçirdi ve festivale davetli olan gazeteciler de kamera ve mikrofonlarını bırakarak onları protesto etti. Bunun üzerine Özer, “Siz de bırakın kameralarınızı” diye bağırdı ve gerginlik yaşandı.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 13)

Paylaş