Tolga Karel Sevil Uyar ile yeni bir sayfa açtı

Tolga Karel  yeni sevgilisi oyuncu Sevil Uyar ile yaklaşık bir haftadır beraber.

Kendisi gibi Aydınlı olan Tolga Karel için Uyar “Aramızda hemşerilikten doğan bir yakınlık vardı, bu aşka dönüştü” dedi.

Öykü Çelik’ten ayrıldıktan sonra kameraların kimi zaman alkollü kimi zaman gözyaşları içinde görüntülediği oyuncu Tolga Karel hayatında yeni bir sayfa açtı. Gönlünü, oyuncu Sevil Uyar’a kaptıran ve onun için “Aradığım kadını buldum” diyen Tolga Karel’i, sevgilisi de yere göğe sığdıramıyor.

Güzel oyuncu Sevil Uyar 1 hafta önce başlayan ilişkisiyle ilgili konuştu: “Tolga ile doğum günü partimde bir sıcaklık oldu. İkimiz de Aydınlı’yız. Aramızda memleketten dolayı da bir yakınlık vardı. Ama hesapta böyle bir ilişki yoktu. Fakat enteresan bir şey bizi birbirimize çekti. Aramızda inanılmaz bir elektriklenme oldu. Ruh ikizimi bulduğumu hissediyorum. O da benim gibi sahte, yapmacık insanları sevmiyor. Bizi fiziksel olarak da birbirimize benzetiyorlar. 27 yaşındayım ve ben de anne olmak istiyorum. Ama henüz ilişkimiz çok yeni. Yine de ben onun elini tuttum bir kere. Kolay kolay da bırakacağımı sanmıyorum. Onun da beni bırakacağını sanmam. Bu saatten sonra kimsenin Tolga hakkında kötü konuşmasına izin vermeyeceğim, arkasında olacağım. Tolga deli dolu, duygusal, içten ve kelimenin tam anlamıyla aşk adamı. Bana ’meleğim’ diye sesleniyor. Ben de onun hayatının koruyucu meleği olacağım.”

Oyuncu Tolga Karel de 1 haftalık sevgilisiyle ciddi bir ilişki yaşadığını belirterek şunları söyledi:

“Sevil’in davranışları bana çok doğal geldi. Benim Öykü Çelik için ağladığım yazıldı halbuki ben ondan ayrılalı 1 sene oldu. Sevil benim için çok başka. O her şeyiyle gerçek. Hiçbir ilişki laf olsun diye yaşanmaz. Yaşım 33. Ben de evlenip çocuk sahibi olmak istiyorum. İlişkimiz çok yeni ama kısmetse Sevil ile bir aile olmayı tabi ki isterim.”

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 9)
Paylaş

Yorumlar

  • ya bu kız ne biçim bir insan,ben bu sevil uyarı 2 hafta önce taksimde gitar dinlerken başka bir çocukla el ele sarmaş dolaş,öpüşürken gördüm,daldan dala yani,şimdi tolga karel?nasıl bir karakter anlamadım.basit belkide bilmediğimiz başkaları.basit olmak kolay hanımefendi olmak marifet saygılarımla

  • bu kız çok ünlü degil gündeme gelmek için tolga karel le beraber 30 gün geçmez sepetler tolga zaten kızda bişeye benzemiyor.

  • biliorum yaa ben o çocuğu tanıyorum,kalite biri,karizmatik.ama öykü tolga kareli bunalıma soktu,bu kızıda sığınacak liman olarak gördü ama başarı bence bu ilişkide fiyasko olur:)))