Tolga Karel yalnızlıktan şikayetçi

Önceki akşam Beyoğlu’ndaki bir barda tek başına içen Tolga Karel, alkolün de etkisiyle kameralar karşısında “çok yalnızım” diyerek  gözyaşlarına boğuldu.

“Yaprak Dökümü” dizisinde Oğuz karakteriile büyük bir çıkış yakalayan Tolga Karel, kariyerindeki istikrarı özel hayatında yakalayamamaktan şikayetçi. Bu durum yüzünden sinirleri bozulan ünlü oyuncu, önceki akşam Beyoğlu’ndaki Zarifi adlı barda gözyaşlarına boğuldu.

Tek başına oturup içen Tolga Karel, telefonla ulaşmaya çalıştığı eski sevgilisi Öykü Çelik’ten yanıt alamayınca kendini daha fazla tutamadı.

Tolga Karel mekan çıkışında, “şöhretin doruğundayım. Param çok ama huzurum yok benim. Evli değilim, çocuklarım yok, eksiğim çok. Eve gittiğimde dört duvar arasında yapayalnız kalıyorum. Sizi karşılayan bir eşiniz, çocuklarınız var, benimse hiçbir şeyim yok”şeklinde konuştu.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 43)
Paylaş

Yorumlar

  • ilginç.. bu adam onurunu nıye bu kadar ayaklar altına almayı sevıyor anlamadım..tevekkülü boşuna dememişler deveyi diken diye öyküyle ilişkiside bu hale geldi.

  • adama biş demeyın içlenmeyen okadar ağlamaz..demekkı etrafında hep kötü kadınlar var..normal yurdum bı kızınıda almak istemez cunku parasına gelir..gunumuz kızları kopuk zaten haklı adam..