Tolgahan Sayışman ve Selen Soyder’in büyük kavgası

Evlilik hazırlıkları yaptıkları bilinen Tolgahan Sayışman ve Selen Soyder’in bir alışveriş merkezinin ortasında feryat figan kavga ettiği öğrenildi.

Bu yaz Çeşme’de ailelerini tanıştıran, birkaç hafta önce Güney Fransa’da baş başa romantik bir tatil yapan Tolgahan Sayışman ile Selen Soyder’in aşkına nazar değdi. Çift, geçtiğimiz gün Nişantaşı City’s’de büyük bir kavga yaşadı.

Basit bir tartışma gibi başlayan olayda sesler giderek yükseldi. Tolgahan Sayışman, çevredeki kalabalığa aldırmadan Soyder’e “Ulan yalan mı ha yalan mı” diye bağırırken, güzel oyuncu “Sen ne diyorsun” sorusunu tekrarlayıp durdu.

Tolgahan Sayışman, dakikalarca devam eden bu bağrışmanın ardından sevgilisini tek başına bırakıp hışımla alışveriş merkezinden ayrıldı.

Paylaş

Yorumlar

  • çok güzel olmuş tolgahan herkez seni bende dahil serenayla barışmanı istiyoruz serenayda diziden ayrılırsa benle beraber 1500 kişiden fazlamız lale devrini izlemicek nedenini de açıklayayım hem gerçek hayatta seni selenle görmek hiç hoşumuza gitmiyo bi de dizide çekilmezsiniz hele senin o toprak rolüne aşık olman igrenöç hiç kusurabakma